کدیاتو چیست؟

کدیاتو یک جرقه در صنعت توسعه وب فارسی (تحت پلتفرم وردپرس) می‌باشد که توسط تیم مدیریت و اجرا میشود، هدف از ایجاد کدیاتو آموزش، طراحی، تولید و فروش محصولات وب فارسی میباشد که در آینده نچندان دور بسیار امکانات جدید برای بهبود و سهولت طراحی وبسایت برای کاربران رونمایی خواهد شد. امید است که با ما همراه باشید تا بهترین روزهای وب فارسی را بسازیم.

درباره کدیاتو

هدف ما در کدیاتو ...

کدیاتو یک منبع معتبر و آموزشی برای وبمستران و کاربران سیستم محتوای وردپرس است. و شما میتوانید هرآموزش، پوسته، پلاگین و… که لازم دارید را یادبگیرید و یا خرید کنید مثل ابزارهای ملزوم برای طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و …) و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

لیستی از خدماتی که کدیاتو به شما ارائه میدهد را ببینید

کارهایی که ما انجام میدهیم ...

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین برنامه نویسی

تمام سعی کدیاتو این است تا بتواند دوره های به‌روز و کاربردی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم و شما را برای بازار کار در حوزه برنامه‌نویسی آماده کند. این برای یک وبسایت با این موضوع کار بسیار دشواریست که در عین به‌روز بودن محتوا، سعی کند، آموزش های را تهیه کند که از کیفیت بالا برخورددار باشد. ما تلاش میکنیم تا بهترین محتوایی که درخور کاربران ایرانی باشد را در اختیار شما دوستان قرار دهیم. 

فروش محصولات وب فارسی

ما در کدیاتو محصولاتی برای وب تولید میکنیم که در پروژه هایتان بسیار به دردتان میخورد و میتوانید با هزینه بسیار کم تهیه و بصورت مالک حقیقی آن در اکثر پروژه هایتان از آن محصول استفاده کنید. این محصولات از پوسته و ها و افزونه های وردپرس گرفته تا قطعه کد های مربوط به ری‌اکت، پایتون، جاوا، php و ... هستند.

آموزش آنلاین
آموزش آنلاین

انتشار مقالات آموزشی

رساله اصلی کدیاتو در ابتدای آغاز و ورود به عرصه وب انتشار مقالات آموزشی با موضوعات برنامه‌نویسی، حل مشکلات، توسعه فردی، مدیریت پروژه، راهنمایی در انتخاب، ایجاد انگیزه و... بوده است. هم اکنون نیز این روند در کدیاتو ادامه دارد و شما میتوانید روزانه بخش وبلاگ ما را بررسی کنید و از آخرین مقالات ارائه شده اسفاده نمایید و یا آن ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

لیستی از افرادی که در کدیاتو فعالیت دارند را ببینید

اعضای تیم کدیاتو

نوید سیفی

نوید سیفی

بنیانگذار کدیاتو

مهدی اکبری

مهدی اکبری

تیم تولید محتوا

پویا بنیادامانی

پویا بنیادامانی

دیجیتال مارکت

کدیاتو • کدنویسی رو قورت بده...
ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم! مشاهده پست های اینستاگرام